Жива вода - секрет довголіття

Чи знаєте ви, що еліксиром довголіття, який так довго і безпорадно шукає людство, є звичайна вода? Звісно, не кожна вода стане у нагоді для подовження життя, але в природі існує така, яка максимально близька до внутрішньоклітинної рідини організму людини. Такою водою є  тала вода, яка утворюється із снігу та льоду. У воді, яка замерзла, а потім  розтанула, діаметр молекул змінюється  і вони повністю відповідають розміру отворів  в клітинних мембранах. Тала вода значно легша, тому організму не потрібно витрачати зайву енергію на її перебудову. Крім того, при активному обміні речовин, з організму виводяться старі, зруйновані клітини, які заважають утворенню нових, молодих. В результаті процес старіння уповільнюється. Відомо, що основною загальною прикметою для усіх груп довгожителів нашої планети є те, що вони п’ють мінералізовану талу воду, отримувану з льодовикових річок.
Але таку воду не всі можуть дістати. Чи є якась альтернатива? Звісно, вона є, це так звана «жива вода», яка є нічим іншим, ніж природною структурованою питною водою, крім багатьох своїх цілющих властивостей, широко відома ще і як еліксир довголіття. Наукові дослідження демонструють, що довготривале вживання структурованої води сприяє оздоровленню всього організму людини та постійному підтриманню в організмі зв’язаної води. Відомо, що існує прямий зв’язок між процентним вмістом такої води в організмі та тривалістю життя людини.  За оцінками дослідників, збільшення вмісту «живої води» в організмі на 15% подовжує вік людини на 10-15 років!

Причина такої дії структурованої води на організм полягає в тому, що вона має властивості антиокислення і тому має здатність виводити вільні радикали; покращує дію антитіл; покращує здатність клітин організму самозагоюватися, збагачує клітини організму киснем, створюючи середовище, яке протидіє утворенню ракових клітин; нейтралізує рН-середовище людського тіла; покращує якісно і збільшує кількісно передачу інформації між клітинами організму.