«Прозора» – жива вода з Хмельниччини

    Хто з нас не чув виразу «жива вода», який так часто можна зустріти у народних казках? Проте, у кожній казці лише частка казки. Насправді, вода – це основа життя. Важко переоцінити її значення для здоров’я людини, адже наш організм складається з води приблизно на 80 відсотків. В сучасних умовах екологічного забруднення надзвичайно важливою стає якість питної води, яку вживає людина.
 

  На жаль, поверхневі води України, насичені техногенними відходами, вже майже непридатні для пиття, і завдають шкоди здоров’ю. Але залишаються ще підземні джерела, які в усі часи цінувалися людьми за смачну, корисну, цілющу питну воду.
Далеко від великих міст і промислових об'єктів, серед зелених пагорбів подільської височини в 2006 році було відкрито дві свердловини, в яких видобувають питну воду, що отримала ім'я "Прозора". Місце було вибране не випадково. В пам'яті мешканців містечка Красилів, що знаходиться неподалік, до цих пір живе легенда про джерело живої води, яке знаходиться неподалік від річки Случ. "Прозора" це єдина з вод, що виробляються  в Україні, яка не просто відповідає найсуворішим нормам, що пред'являються до питних вод, а й добувається таким чином, щоб не втратити свою унікальну природну, кластерну структуру.

  Структурована вода найближча за своїми властивостями до внутрішньоклітинної води в організмі людини, тому вона краще засвоюється і є безцінною для забезпечення здорового стану тіла й душі, гарного самопочуття і довголіття. «Прозора» має максимальну біоенергетику і може з повним правом називатися живою водою. Зараз ця жива вода з джерел Хмельниччини доступна кожному українцю.