Як правильно пити воду

Нині стає все більш популярною так звана «водна дієта», нещодавно випробувана американськими вченими. І така популярність недивна! Перш за все, вода – це найбільш нешкідливі та дешеві «ліки». По-друге, ефект, який досягається такою дієтою, вражає своєю швидкістю. За результатами досліджень, жінки, які дотримувалися водної дієти, худнули на 18 кг за кілька місяців.
Нижче наведені основні принципи водної дієти. Проте, слід попередити, що в усьому потрібна міра й індивідуальний підхід. Перед дотримуванням будь-якої дієти, у тому числі водної, треба проконсультуватися у лікаря.
В середньому, за добу ми втрачаємо 1,5 л води через нирки, 0,5 л через шкіру, 200-300 мл через випорожнення і стільки ж через легені. Це складає приблизно 2,5 л або 10 склянок. Близько 3-4 склянок ми відновлюємо з їжею. Залишається 6-8 склянок.
Щоб дізнатись, яка мінімальна кількість питної води на добу вам потрібна, розділіть свою вагу на 12. Наприклад, якщо вага складає 70 кг, мінімальна доза питної води на добу становитиме 6,6 склянок.
Випивайте склянку води вранці натщесерце, за 20-30 хвилин до прийому їжі, не менше, ніж через годину після вживання їжі та перед сном. Не випивайте за один раз велику кількість води. Це може створити додаткове навантаження для серця. Змушуйте звикати свій організм до вживання більшої кількості води поступово. Якщо раніше ви випивали протягом дня 3 склянки води, додайте ще одну. Таким чином, збільшуйте кількість вживаної води до 1,5 л. Випиваючи 6-8 склянок води на день, ви зможете вирішити проблеми із зайвою вагою. Коли ви відчуваєте голод, випийте води і ваша печінка почне активно перетворювати жири на корисну енергію.
Водна дієта потребує декілька незначних змін у раціоні їжі. Перш за все, слід замінити солодкі газовані напої на природну питну воду. Так само, не варто пити чай або каву, які вгамовуючи спрагу, зневоднюють організм.