Про Прозору

Високоякісна фасована питна вода «Прозора» — це природна структурована вода, яка за своїми властивостями максимально відповідає внутрішньоклітинній воді організму людини. Виключність «Прозорої» полягає в тому, що вона відрізняється високою природною структурною упорядкованістю, тобто, є так званою структурованою водою, безцінною для збереження здоров’я людини. Регулярне вживання води «Прозора» сприяє істотному покращенню циркуляції енергії між різними органами і ендоекологічному оздоровленню організму, що доведено клінічними дослідженнями. Вона чудово вгамовує спрагу, знімає втому і діє як сильний антиоксидант, що сприяє подовженню віку людини.

Воду «Прозора» добувають із глибокої свердловини в екологічно чистому районі України, м. Красилів на Хмельниччині. Вона практично не проходить ніякої техногенної доочистки і відповідає найвищим стандартам якості питної води. Рівень якості питної води «Прозора» підтверджує сертифікат серії «Системи сертифікації Укр СЕПРО» та спеціальний екологічний паспорт, який засвідчує її високу природну чистоту. Також, за результатами досліджень, «Прозора» визнана бутильваною водою найвищої якості на українському ринку, що має фрактальну дисиметричну структуру (тобто, може називатися «живою»).

 

На відміну від структурованої, у звичайній неструктурованій воді відсутній один електрон на зовнішній орбіті атома кисню. Тому молекули води не можуть об'єднуватись в кластери і структура води гине.

 

У структурованій воді - всі електрони знаходяться на своїх місцях, завдяки чому можуть утворювати об‘єднання – кластери, які вказують на високу якість води.